PŘEDSTAVUJE SE SPOLEČNOST MITAP CHOMUTOV, SPOL. S R.O.

Zabýváme se prodejem kancelářských a školních potřeb, papíru, obalového materiálu, úklidových a mycích prostředků, ochranných pomůcek a občerstvení. Zásobujeme kanceláře, podniky, školy, provozy, státní instituce, úřady a další.

V roce 1994 se začíná psát historie naší firmy. Sbírání zkušeností, získání strategických partnerů z oblasti zákazníků i dodavatelů nám umožnilo v roce 2000 transformaci na obchodní společnost. Stali jsme se spolehlivým regionálním velkoobchodem. Máme za sebou 20 let zkušeností, skladové zásoby, vlastní dopravu a stálou chuť se vyvíjet a rozšiřovat nabízený sortiment a služby.

Jsme firmou s osobním a rodinným přístupem. Působíme hlavně v Ústeckém, Karlovarském a Středočeském kraji. Pracovní tým je tvořen z velké části členy rodiny, což dává zákazníkům komfort přátelského prostředí, kde nic není nemožné.

Chceme být stále lepší, rychlejší, kvalitnější a efektivnější. Víme, že právě naši zákazníci jsou tou nejlepší inspirací a múzou vedoucí k trvalému růstu a vývoji firmy.